Súťaže

03.-09.02.2020 - Bavarian Open 2020 (Oberstdorf, Nemecko) -medzinárodná súťaž

HAGARA ADAM - Junior


08.-09.02.2020 - Žilinská piruetka (Žilina)

ČURMOVA JANA - Nádeje 8 - 

ČURMOVA EVA - Nádeje 10 - 

ČURMA JOZEF - Starší žiaci -


08.-09.02.2020 - 34.ročník Veľkej ceny Zvolena (Zvolen)

LEHOCKÁ ROMANA - Nádeje 10 - 


MAJCHEROVÁ MONIKA - Staršie nádeje dievčatá B -

STRAKOVÁ SOFIA - Mladšie žiačky - 


31.01.- 02.02.2020 Dragon Trophy (LJUBLJANA) -medzinárodná súťaž

HAGARA ADAM - Junior

25.-26.01.2020 - Veľká cena Ružomberka (Ružomberok)

ČURMOVA JANA - Nádeje 8 -  4. miesto

ČURMA JOZEF - Starší žiaci -  4.miesto


14.-18.01.2020 - SKATE HELENA 2020 (BELGRADE) -medzinárodná súťaž

 HAGARA ADAM - junior - 3.miesto


11.-12.01.2020 - 11. ročník Novomestského pohára Fedory Kalenčíkovej (Nové Mesto nad Váhom)

ČURMOVÁ JANKA - Nádej 8 - 5.miesto

HAGARA ADAM - Junior - 1.miesto

LEHOCKÁ ROMANA - Nádej 10 - 10.miesto

LEHOCKÝ OLIVER - Mladšie nádeje chlapci - 1.miesto


04.-05.01.2020 -  3rd Figure Skating Challenge ( Dubnica nad Váhom )

BOĎOVÁ DIANA - Staršia žiačka - 5.miesto

HAGARA ADAM - starší žiak - 1.miesto


28.- 29.12.2019 VEĽKÁ CENA MICHALOVCE (Michalovce)

ČURMOVA JANA - Nádeje 8 - 2.miesto

ČURMOVA EVA - Nádeje 10 - 9.miesto

ČURMA JAKUB - Starší žiaci B - 1.miesto

ČURMA JOZEF - Starší žiaci - 1.miesto

HAGARA ADAM -Junior men - 1.miesto

STRAKOVÁ SOFIA - Mladšie žiačky - 8.miesto


21.-22.12.2019 CROW ARENA TROPHY 2019 (Košice)

HAGARA ADAM - Starší žiak - 1.miesto


13.-15.12.2019 - 67. GRAND PRIX (Bratislava) - medzinárodná súťaž

BOĎOVÁ DIANA - Staršie žiačky - 30.miesto

ČURMOVA JANA - Nádeje 8 - 11.miesto

ČURMA JOZEF - Starší žiaci - 3.miesto

HAGARA ADAM - Junior men - 2.miesto 

LEHOCKÝ OLIVER - Nádeje mladšie chlapci - 2.miesto

STRAKOVÁ SOFIA - Mladšie žiačky - 21.miesto


06.12.-07.12.2019 - 38. VEĽKÁ CENA ŽILINY (Žilina)

ČURMA JOZEF - Starší žiaci - 2.miesto


02.12-08.12.2019 - SANTA CLAUS CUP (Budapest, Maďarsko) - medzinárodná súťaž

BOĎOVÁ DIANA - Advance Novice Girls - 34. miesto

ČURMA Jozef - Advance Novice Boys - 7.miesto

HAGARA ADAM - Junior men - 6 miesto


30.11-01.12.2019 - 6. POĽANA CUP DETVA (Detva)

BOĎOVÁ DIANA - Staršie žiačky - 7.miesto

MAJCHEROVÁ MONIKA - Staršie nádeje B - 10.miesto

STRAKOVÁ SOFIA - Mladšie žiačky - 15.miesto


23-24.11.2019 - 7. VEĽKÁ CENA PÚCHOVA (Púchov)

ČURMOVÁ JANA - Nádeje 8 - 5.miesto

MAJCHEROVÁ MONIKA - Staršie nádeje B - 18.miesto

STRAKOVÁ SOFIA - Mladšie žiačky - 14.miesto


09.-10.11.2019 - 57. GRAND PRIX SNP (Banská Bystrica)

BOĎOVÁ DIANA - Staršie žiačky - 13.miesto

ČURMOVA JANA - Nádeje 8 - 5. miesto

ČURMA JAKUB - Starší žiaci B - 1.miesto

ČURMA JOZEF - Starší žiaci - 5.miesto

HAGARA ADAM - Starší žiaci - 1.miesto

STRAKOVÁ SOFIA - Mladšie žiačky - 15. miesto


31.10-03.11.2019 - TIRNAVIA ICE CUP (Trnava) - medzinárodná súťaž

BOĎOVÁ DIANA - Staršie žiačky - 16.miesto

ČURMOVA JANA - Nádeje 8 - 7. miesto

ČURMOVA EVA - Nádeje 10 - 17.miesto

ČURMA JAKUB - Starší žiaci B - 1.miesto

ČURMA JOZEF - Starší žiaci - 2.miesto

HAGARA ADAM - Starší žiaci - 1.miesto

LEHOCKÝ OLIVER - Nádeje mladšie chlapci - 1.miesto

PČOLKOVÁ TAMARA - Mladšie žiačky - 18.miesto

STRAKOVÁ SOFIA - Mladšie žiačky - 17. miesto

2019

2020