Naši tréneri

ČURMOVA JANA ( trénerka klubu) - odchovankyňa Krasokorčuliarskeho klubu Trnava.

DVOJNIKOV VLADIMÍR (externý spolupracovník) - pochádza z Ruska, z mesta Nižnij Novgorod. Je bývalým ruským reprezentantom v športových dvojiciach ako aj v kategórii mužov. Od roku 1995 pôsobí ako tréner krasokorčuľovania na Slovensku. V súčasnej dobe je trénerom slovenskej reprezentácie.


HAGAROVÁ ALIKA (asistent trénera) - bývalá krasokorčuliarka odchovankyňa Krasokorčuliarskeho klubu Trnava. Súťažila v rokoch 2007 -2017. Reprezentantka Slovenska. na Majstrovstvách Slovenska starších žiačok obsadila v  roku 2010 1.miesto,  v roku 2014 na Majstrovstvách Slovenska starších žiačok obsadila 2.miesto, v roku 2015 obsadila na Majstrovstvách Slovenska juniorov 2.miesto a na Majstrovstvách Slovenska v interpretačnom korčuľovaní 1.miesto, v roku 2010, 2016 a 2017 na Majstrovstvách Slovenska juniorov obsadila 1.miesto. V rokoch 2008, 2011, 2014, 2014 obsadila na Majstrovstvách Slovenska vo svojej kategórii pekné 4. miesto. Po vážnom zranení musela predčasne ukončiť svoju športovú kariéru.

CHALÁNYOVÁ SOŇA (asistent trénera) - bývalá krasokorčuliarka odchovankyňa Krasokorčuliarskeho klubu Trnava. Súťažila v rokov 2008-2017. Na Majstrovstvách Slovenska starších žiačok a nádejí obsadila v roku 2011 3.miesto. Na rôznych súťažiach Slovenského pohára sa umiestnila viacej krát na prvom, druhom alebo treťom mieste.

LIPTÁKOVÁ ADRIANA (trénerka baletu, tanca a pohybovej prípravy) - umelecká šéfka a majiteľka štúdia tanca a pohybu ALLEGRIA. Je absolventkou Súkromného tanečného konzervatória Dušana Nebylu, kde jej profesor bol baletný majster Dušan Nebyla. Naše deti u nej získavajú baletnú a tanečnú prípravu.

REITMAYEROVÁ IVETA (externý spolupracovník) -  

ŠTEFANOVÁ DENISA (externý spolupracovník) - Vyštudovala Fakultu telesnej výchovy a športu UK - trénerské zameranie na rytmickú gymnastiku a tance. Pedagogickej praxi sa venuje od roku 1992 v krasokorčuliarskych kluboch na Slovensku i v zahraničí. Bola dlhoročnou tanečnou interprétkou v Tanečnom divadle Bralen, účinkovala v predstaveniach pod názvom "Večery moderného tanca", premiérových Programoch "Piesne","Búrka" uvádzané v SND, a v Janáčkovom divadle Brno, na tanečných festivaloch doma i v zahraničí a tanečno-výchovných koncertoch určených pre mládež po Slovensku. Pravidelne sa zúčastňovala súborových sústredeniach, zahraničných zájazdov, a Medzinárodných tanečných kurzov. Moderný, jazzový tanec a choreografie učila v TD Bralen v rámci Weekend workshopov, letných tanečných školách, v klube Rock´n rollu "Hydrorock", v Beni clube, spolupracovala s tanečníkmi športového tanca. Viedla praktické semináre Pilates metódy. Na Katedre tanečnej tvorby hudobnej a tanečnej fakulty VŠMU v Bratislave pôsobila ako externý pedagóg tanca na FTVŠ. V súčastnosti spolupracuje s mládežou a viacerými reprezentantmi v krasokorčuľovaní v rôznych vekových kategóriách, v tanečnej príprave, balete a choreografii.

VNUČKO RASTISLAV (tréner klubu) - je bývalý slovenský a československý krasokorčuliarsky reprezentant. Bol sedemnásobným majstrom Slovenska. Medzinárodne zastupoval Československo až do jeho zrušenia a potom  reprezentoval Slovensko. Bol trénovaný ruským trénerom Vladimír Dvojnikov v Bratislave . Po ukončený športovej kariéry sa stal trénerom krasokorčuľovania. Do roku 2019 trénoval mládež a deti  vo Švédsku ako hlavný tréner krasokorčuliarských klubov vo Švédsku - Borlänge KK a Säter.