Naši tréneri

ČURMOVA JANA ( trénerka klubu) - odchovankyňa Krasokorčuliarskeho klubu Trnava.

DVOJNIKOV VLADIMÍR (externý spolupracovník) - pochádza z Ruska, z mesta Nižnij Novgorod. Je bývalým ruským reprezentantom v športových dvojiciach ako aj v kategórii mužov. Od roku 1995 pôsobí ako tréner krasokorčuľovania na Slovensku. V súčasnej dobe je trénerom slovenskej reprezentácie.


HAGAROVÁ ALIKA (trénerka) - sa krasokorčuľovaniu venuje od piatich rokov. Svoje sny si začala plniť v Krasokorčuliarskom klube v Trnave. Už v prvých kategóriách, mladšie a staršie nádeje, zažiarila. Prvý titul Majsterky Slovenska si vybojovala v sezónne 2009/2010. Postupne sa naučila trojité skoky a ďalšie majstrovské tituly prišli v kategórii juniorky a to v sezónach 2016 a 2017. Alexandra je taktiež viacnásobná víťazka Slovenského pohára. Po úspechoch doma nasledovali aj úspechy v zahraničí. Už ako 14 ročná stála na lade v Japonskom meste Nagoya, kde sa zúčastnila na Junior Grand Prix. Neskôr prišiel Európsky zimný olympijský festival mládeže (EYOF) vo Vorarlberg Vaduz, kde skončila na peknom 12.mieste. Na Zimných olympijských hrách mládeže v Lillehammeri (YOGDNA) obsadila 16.miesto. Medzitým sa stále zúčastňovala na medzinárodných súťažiach, kde končila na pódiových umiestneniach. Jej najväčšími úspechmi bola účasť na juniorských Majstrovstvách sveta v rokoch 2016 v Debrecene a 2017 v Taipei. Aktuálne Alexandra robí trénerku v Krasokorčuliarskom klube Trnava.

LIPTÁKOVÁ ADRIANA (trénerka baletu, tanca a pohybovej prípravy) - umelecká šéfka a majiteľka štúdia tanca a pohybu ALLEGRIA. Je absolventkou Súkromného tanečného konzervatória Dušana Nebylu, kde jej profesor bol baletný majster Dušan Nebyla. Naše deti u nej získavajú baletnú a tanečnú prípravu.

                 POLÁČKOVÁ LUCIA (tréner) -

                  REITMAYEROVÁ IVETA (externý spolupracovník) -  

ŠTEFANOVÁ DENISA (externý spolupracovník) - Vyštudovala Fakultu telesnej výchovy a športu UK - trénerské zameranie na rytmickú gymnastiku a tance. Pedagogickej praxi sa venuje od roku 1992 v krasokorčuliarskych kluboch na Slovensku i v zahraničí. Bola dlhoročnou tanečnou interprétkou v Tanečnom divadle Bralen, účinkovala v predstaveniach pod názvom "Večery moderného tanca", premiérových Programoch "Piesne","Búrka" uvádzané v SND, a v Janáčkovom divadle Brno, na tanečných festivaloch doma i v zahraničí a tanečno-výchovných koncertoch určených pre mládež po Slovensku. Pravidelne sa zúčastňovala súborových sústredeniach, zahraničných zájazdov, a Medzinárodných tanečných kurzov. Moderný, jazzový tanec a choreografie učila v TD Bralen v rámci Weekend workshopov, letných tanečných školách, v klube Rock´n rollu "Hydrorock", v Beni clube, spolupracovala s tanečníkmi športového tanca. Viedla praktické semináre Pilates metódy. Na Katedre tanečnej tvorby hudobnej a tanečnej fakulty VŠMU v Bratislave pôsobila ako externý pedagóg tanca na FTVŠ. V súčastnosti spolupracuje s mládežou a viacerými reprezentantmi v krasokorčuľovaní v rôznych vekových kategóriách, v tanečnej príprave, balete a choreografii.

VNUČKO RASTISLAV (externý spolupracovník) - je bývalý slovenský a československý krasokorčuliarsky reprezentant. Bol sedemnásobným majstrom Slovenska. Medzinárodne zastupoval Československo až do jeho zrušenia a potom  reprezentoval Slovensko. Bol trénovaný ruským trénerom Vladimír Dvojnikov v Bratislave . Po ukončený športovej kariéry sa stal trénerom krasokorčuľovania. Do roku 2019 trénoval mládež a deti  vo Švédsku ako hlavný tréner krasokorčuliarských klubov vo Švédsku - Borlänge KK a Säter.