Naši tréneri

ČURMOVA JANA ( trénerka klubu) - odchovankyňa Krasokorčuliarskeho klubu Trnava.

DVOJNIKOV VLADIMÍR (externý spolupracovník) - pochádza z Ruska, z mesta Nižnij Novgorod. Je bývalým ruským reprezentantom v športových dvojiciach ako aj v kategórii mužov. Od roku 1995 pôsobí ako tréner krasokorčuľovania na Slovensku. V súčasnej dobe je trénerom slovenskej reprezentácie.


HAGAROVÁ ALIKA (trénerka) - sa krasokorčuľovaniu venuje od piatich rokov. Svoje sny si začala plniť v Krasokorčuliarskom klube v Trnave. Už v prvých kategóriách, mladšie a staršie nádeje, zažiarila. Prvý titul Majsterky Slovenska si vybojovala v sezónne 2009/2010. Postupne sa naučila trojité skoky a ďalšie majstrovské tituly prišli v kategórii juniorky a to v sezónach 2016 a 2017. Alexandra je taktiež viacnásobná víťazka Slovenského pohára. Po úspechoch doma nasledovali aj úspechy v zahraničí. Už ako 14 ročná stála na lade v Japonskom meste Nagoya, kde sa zúčastnila na Junior Grand Prix. Neskôr prišiel Európsky zimný olympijský festival mládeže (EYOF) vo Vorarlberg Vaduz, kde skončila na peknom 12.mieste. Na Zimných olympijských hrách mládeže v Lillehammeri (YOGDNA) obsadila 16.miesto. Medzitým sa stále zúčastňovala na medzinárodných súťažiach, kde končila na pódiových umiestneniach. Jej najväčšími úspechmi bola účasť na juniorských Majstrovstvách sveta v rokoch 2016 v Debrecene a 2017 v Taipei. Aktuálne Alexandra robí trénerku v Krasokorčuliarskom klube Trnava.

LIPTÁKOVÁ ADRIANA (trénerka baletu, tanca a pohybovej prípravy) - umelecká šéfka a majiteľka štúdia tanca a pohybu ALLEGRIA. Je absolventkou Súkromného tanečného konzervatória Dušana Nebylu, kde jej profesor bol baletný majster Dušan Nebyla. Naše deti u nej získavajú baletnú a tanečnú prípravu.

                 POLÁČKOVÁ LUCIA (tréner) -  so svojimi terajšími zverenkyňami